2022 En Şık Duvar Kağıtları Fiyatları

Gergi tavan Sistemleri, ışık aydınlatma sisteminde kullanılan yeni bir moda dekorasyon malzemesidir. Kullanılan konum da derinlik duygusu katan ve estetik görüntüye sahip olmasını sağlayan bu dekoratif ürün, ısıtma yöntemi ile istenilen görüntüyü alabilmektedir. Bir zar görevi gören PVC esaslı mebranların alüminyum profillere gerilerek uygulandığı gergi tavan sistemleri; lake,saten,metailk,transparan gibi dokular ve renklilik derecesinden de çeşitlilik gösterebilmektedir. Her sistemin kendisine has özellikleri sahip olması ise, germe tavan sisteminin uygulanacağı konuma olan uyumluluğu seçenekleri arttırmaktadır. Bu olasılıklar size ve zevkinize uygun renk ve dokudaki modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinide görmek istediğiniz şıklığa ulamak mümkün. Sizlerde diğerlerinden farklı bir görüntü yaratmak istiyorsanız Kocaeli 3D ARG Yapı’yı tercih edebilirsiniz.

Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. 3D Arg Yapı Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Bugünlere çalışma arkadaşlarımızla birlikte gösterdiğimiz büyük özveri ve alın terimizle geldik. Vizyonumuz, yapı dünyasında üretken, dürüst ve tercih edilen bir kuruluş olmaya devam etmek…

Kocaeli En Şık Gergi Tavan modelleri konusu dekorasyon ile ilgili merak edilen sorulardan biridir. Ev, ofis gibi yaşam alanlarında oldukça ön plana çıkar. Yaşam alanının tarzını, ve oradaki eşyaları ön plana çıkarmaktadır.

Tam da bu nedenle yaşam alanlarımızda bizler Gergi Tavan ve Duvar Kağıdı dekorasyonuna özen göstermekteyiz. İnsanların yaşadıkları ve çalıştıkları ortamın nasıl olduğu, düzenlemesi insanlar üzerinde doğrudan etkili olabilmektedir. Bu durum araştırmalarla net bir şekilde kanıtlanmıştır. Bu nedenle dekorasyona başlamadan önce tüm alternatifleri araştırmalı ve seçiminizi özenle yapmalısınız.

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekile girebilir. Sudan ve nemden etkilenmez , Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir , Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir , Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılailinir , Hafiftir Yaklaşık 200gr/m² , Yangında alev almaz , Hijyeniktir , Esnektir , Estetiktir , Ultraviyole ışınlardan etkilenmez(X ışınları) , Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır , Üzerine resim baskı yapılabilir , Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz , Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.

2022 En Şık Duvar Kağıtları Fiyatları Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Menü