Dayanıklı Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

İlk olarak duvar kağıdı seçimi yapacak iseniz duvar kağıdınızın rengine karar vermelisiniz. Mesela mavi, mor duvar kağıtları odanızın büyük gözükmesini sağlayacaktır. Soğuk renkler tercih ederseniz odanız büyük gözükür. Canlı bir görünüm vermek için kırmızı, sarı gibi enerjik renkler tercih edebilirsiniz. Tabi odanızın dekorasyonundaki renkleri göz ardı ederek seçim yapmayınız odanızın dekorasyonuna uygun seçimler yapınız. Endüstriyel tarzda duvar kağıdı seçimi nasıl yapılır. Endüstriyel dekorasyonda amaç her şeyi tüm görünürlüğü ile göstermektir. Ve hiçbir şeyi gizlememektir. Tesisat boruları, su boruları, duvarın ana görünümü gibi her şeyin görünür olması ile oluşan bu tarz çoğunlukla Avrupa ülkelerinde ev olarak tercih edilmektedir. Ülkemizde ise kafe ve restoranlarda kullanılmaktadır. Duvar Kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Dayanıklı Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman güncel konuları takip etmekteyiz. Mekanınızda nasıl bir atmosfer oluşturmak istiyorsunuz buna karar vermelisiniz. Desen Kusurlu olmamalıdır. Kağıt üzerinde hatalar bulunmamalıdır. Duvar kağıdının kenarları düzgün kesilmiş olmalıdır. Kolay temizlenmelidir ve kullanışlı olmalı. Islatılarak sökülebilmelidir. Çok kapı ve pencereli yerlere uygulanacaksa karışık desenli ve büyük kağıt seçimi yapılmamalıdır. TV arkası duvarlara ve dar mekanlara renkleri çok açık olmayan ufak desenli simetri şeklinde kağıtlar seçilmelidir. Göz bozukluğu gibi bir probleminiz varsa asla şeritli duvar kağıtlarını seçmemelisiniz onun yerine desenli olanları tercih edebilirsiniz. Pastel renkte mobilyalara sahip iseniz ufak simetri ve orta pastel renkli duvar kağıtları seçmelisiniz. Tek renkli pastel ve modern mobilyaların bulunduğu odalarda uygulama yapılacaksa, oda büyükse açık renkli ve büyük desenli kağıtlar seçilebilir. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman oturma odanız, koridorunuz, mutfağınız, banyonuzun, ofisinizin ve restoranlarınızın güzel görünmesini isteriz.

Dayanıklı Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

Menü