Dijital baskı gergi tavan nedir?

Dijital baskı gergi tavan nedir hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Tamamen sizin hayal gücünüzle sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanan ARG yapı gergi tavan  uygulaması bu sefer de gökyüzünü mekanlarınıza taşısın. Yorgunluğuzu, günün stresini atmanıza yardımcı olsun, mekanınızı illuzyon etkisi ile daha büyük ve daha derin göstermenize yardımcı olsun. Tek yapmanız gereken tavanınızda ne görmek istediğinizi söylemek! Dijital baskı gergi tavan sistemi ile tavanlarınız ve duvarlarınız artık daha şık daha modern ve daha estetik olabilir. Dijital baskı gergi tavan uygulaması ile harikalar yaratılabilmektedir. Seçeceğiniz ürün hangi ARG Yapı Gergi Tavan olursa olsun, tavanınızda boya, tamir ve bakım ihtiyacınız olmazken, oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme ve benzeri olumsuzlukların hiçbirini gergi tavan ürünleri ile yaşamazsınız. Göğü, ayı, yıldızları mekanınıza taşıyalım. en az gerçeği kadar güzel ve net…

Arg yapı ailesi olarak mekanlarınıza güzel görünüm katmak için buradayız. Aklınızdaki soruları gidermek için biz buradayız! ARG Gergi Tavan Uygulaması her zaman sizlere yardımcı olmaya açığız. Tüm ARG Gergi Tavan ürünlerimiz sizin uygulama ölçülerinize göre özel olarak üretilir, baskılı ürünler için uygulanacak imajlar size özel grafik çalışmaları ile hazırlanır, ölçünüze göre baskısı yapılır, ebatlandırılır, ultrasonik fitil kaynağı yapılarak uygulamaya hazır hale getirilir. Tüm ürünlerimiz, kusursuz uygulamalar için dünya standartlarında titizlikle üretilir.Evinizde kullandığınız on binlerce adet üretilen avize ve abajurların her yerde görülen sıkıcı tasarımları sizi rahatsız mı etmeye başladı?
Yaşadığınız veya çalıştığınız mekanlarda farklılık ve özgünlük mü istiyorsunuz?
Daha önemlisi, yaşadığınız veya çalıştığınız mekanların, her alanının doğru, soft ve iyi bir şekilde aydınlatılmasının verimliliğiniz ve psikolojiniz üzerindeki pozitif etkilerini mi keşfettiniz?
Led aydınlatma altyapısı kullanarak enerji tüketiminizi minimize etmek istiyorsunuz ancak led ürünlerin çirkin tasarımları sizin bu düşüncenizin önüne mi geçiyor?
Duvarlarda, mobilyalarda, aksesuarlarda yaratmış olduğunuz konsept tasarım klasik tavan uygulamaları nedeniyle bir türlü kafanızdaki etki ile örtüşmüyor mu?
İşte tüm bu ihtiyaçlarınız mimari dekorasyon ve aydınlatma sektörünün mucize ürünü gergi tavan sistemleri ile kusursuz bir şekilde çözümleniyor. 

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü