Dijital baskı gergi tavan sistemi, ışıklı doku gergi tavan kumaşına Dijital baskı tekniği ile UV baskı tekniği ile baskı yapılarak uygulanmaktadır.  UV baskı tekniği hem uzun zaman solmayan bir baskı sunar hemde kesinlikle boya çıkmaz.  Uv baskı ile yapılan dijital baskı gergi tavan sistemi uzun yıllar solmadan tavanınızda canlılığını korur ve içinde herhangi bir bakteri bulundurmaz. Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır.

Dijital baskı gergi tavan sistemi ile tavan larınız ve duvar larınız artık daha şık daha modern ve daha estetik olabilir. Durst hd rho 1000 uv baskı teknolojisi ile baskı yapmaktayız. Bu sayede gergi tavana uygulanan baskı solvent içermez. Solvent baskı ile yapılan baskı sadece Tabela ve brandalarda kullanılmaktadır. Tabela ve brandalar dış mekanlar için üretilmektedir. Dış mekanlarda insan sağlığına zarar vermeyebilir ama kesinlikle iç mekanlarda kullanılmamalıdır.

İç mekanalarda kullanılması durumunda insanlara ciddi zararlar verebilir. Lütfen Dijital baskı yaptırdığınız firmaya bunu kesinlikle sorunuz ve asla solvent baskı ile yapılan gergi tavanı evinize veya işyerinize uygulamayınız. Solvent baskı ile yapılan germe tavan hem koku yapar hemde ciddi baş dönmeleri ve mide bulantısına yol açar. Solvent sağlığa zararlıdır.

Son zamanlarda kapalı mekanlarda ışık geçirgen doku üzerine dijital baskı gökyüzü resimleri basılarak ferah mekanlar elde edilebiliyor. Diğer taraftan, verilecek herhangi bir görselinde baskı mümkün. Baskılı olarak kullanılan gergi tavan sistemleri mekanınıza ekstra görsellik kazandırmaktadır. İsterseniz Dijital baskı gergi tavan galeri sayfamızdan uygulama resimlerine bakabilirsiniz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü