Duvar kağıdı almanın yararları

Türkiye standartlarında bir evi boyatmak ortalama olarak 5 günümüzü almakta ve yapılan işlemden sonrada 2 günümüzü temizliğe ayırmak zorunda kalmaktayız. Yapılan işlem bir haftamızı aldığı gibi duvarlar arasında ton farklılıkları ve ya kusurlar olabilmektedir. Boyama işlemi için mutlaka bir uzmana yüklü miktarda paralar ödemek zorunda kalmaktayız. El izleri, taşıma esnasında oluşan  ufak çizikler ve ömrü gereğince boyama işlemini  2 yılda bir tekrar etmek zorunda kalmaktayız

Standart bir evin duvarlarını duvar kağıdı ile kaplamak  ortalama olarak 2 günümüzü almakta ve sonrasında her hangi bir temizlik gerektirmeden evinizde her hafta oturmanıza imkan sağlamaktadır. Duvar kağıtlarımız fabrika tarafından 5 yıl boyunca renk ve solmaya karşı garantili olduğu için ton farklılıkları ve renk solmaları gibi sürprizlerle karşılaşmazsınız. Duvar kağıtları kolay uygulanabilirliği ve pratik olmaları açısından işlem hem uzun sürmez hem de dilerseniz kendiniz uygulaya bilirsiniz. Duvar Kağıtları kolay silinebilir ve temizlenebilme özellikleri ile el izi, yağ lekesi vb. gibi lekeleri de hiç dert etmenize gerek kalmamaktadır. Duvarlarınız bir taraftan nefes almaya devam ederken % 5 ‘e varan ısı ve ses yalıtımı ile duvar kağıtları odanızın ısısını içerde tutacaktır.

Duvar kağıdı uzun ömürlü oluşu, fiyat olarak boyadan daha uygun oluşu ve ısı yalıtımı sağlaması açısından boyadan daha az maliyetli ve tasarrufludur.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü