Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları?

Siz saygı değer müşterilerimiz için en iyisini, en güzelini yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ekip arkadaşlarımız ile günden güne kendimizi geliştirmekteyiz. Sizler için en uygun ve hayalinizi kurduğunuz tasarımları ortaya çıkarmak için çalışmaktayız.

Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. 3D Arg Yapı Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Mekanların dekorasyon kalitesinin fiziksel ve ruhsal katkılarının bilincinde olarak; bundan sonraki hedefimiz ulaştığımız kitleleri genişleterek isteyen herkesin buna layık olduğunu göstermek.

Gergi tavan yapımında led uygulaması mesafesi en az 10 cm olmadır bu mesafenin altın ki led döşemede maksimum 8 cm arayla led döşenmelidir ışık havuzunun 30 cm yüksekliği geçmesi halinde ışık kaybı yaşanabilir ortalama derinliğin 15-17 cm arasında ise led aralığı 15cm floresan aralığı ise 25 cm olması ideal bir ölçüdür.
Tavan yüzeyini dekore etmek için geniş bir yöntem listesi vardır , tavandaki dekoru dekoratif sıva ile anlayabilirsiniz. iç mekandaki bir unsur değil, aynı zamanda tavanı aşırı rutubetten ve nemden diğer zararlı etkilerden koruyan oldukça dayanıklı bir kaplamadır. Uygulamaya bağlı olarak ısı yalıtım , su itici ve antiseptik özelliklerine sahip olabilir.

Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları?

Işık’ın Önemi
Gergi tavan için yapılmış olan ışık havuzu izolasyon olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir alçıpan havuz içerisinde en ufak bir delik olmaması gereklidir havuzun her tarafı alçı sıva ile sıvanarak delik vs kalmadan mutlaka beyaz boya ile boyanmalıdır beyaz boyanın ayrıca ışığı daha iyi yansıtma özelliği bulunduğu bilinmektedir.
Ev İçi Tavan Gergi Yapılırmı? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Gergi tavan profillerini vidalamak için alçıpan arkasında demir kutu profil veya c-u profil olmalıdır.
Eğer demir kutu profil var ise akıllı vida kullanılmalıdır u-c profil var ise sivri uçlu vida kullanılmalıdır vida aralıkları sağlamlığa göre yerinde bakılarak 10-15 cm gibi atılabilir.

Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları? Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü