Duvar kağıdı yaptırmak ne kadar sürer?

Duvar kağıdı yaptırmak ne kadar sürer hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda esaslı bir değişim istiyorsanız son yılların gözdesi duvar kağıdı ile evinizde köklü bir değişim yapabilirsiniz. Boya badana ile yapabileceğiniz değişimin, artık sıradanlaşması duvar kağıdının evinizde yeni bir hava oluşturması için harika bir fırsat.

Odanıza daha hareketli bir görünüm kazandırabilmek için duvar kağıdı yaptırmak istediğinize karar verdiniz. Öncelikle duvarlarınızın pürüzsüz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Pürüzlü ve kabarık duvarlara duvar kağıdı tam olarak yapışamaz ve bu da istediğiniz sonuca ulaşmanızı engeller. Eğer duvarlarınız pürüzsüzse gönül rahatlığıyla duvar kağıdı seçme aşamasına geçebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda son  yılların en gözde parçalarından biri olan duvar kağıdı, seçim yaparken hassas olunması gereken bir parçadır. Binlerce renk ve desen skalası bulunan duvar kağıtları, her zevk ve her dekorasyon tarzına yöneliktir.

Koridorlar eskimeye ve yırtılmaya daha müsaittir, dolayısıyla daha ağır ve sağlam duvar kağıtları tercih edilebilir. Yine aynı şekilde, banyo ve mutfaklar için, buhar ve nemli şartlara dayanıklı, kolay temizlenen vinil tasarımları seçmek daha uygun olacaktır.

Temizlenebilir duvar boyaları, oluşabilecek lekeleri engeller ve uzun yıllar aynı rengi kullanabilmenizi sağlar.

Boya ve badanaya göre çok daha kullanışlı bir seçenek olan duvar kağıtları bilindiği gibi artık silinebilir özelliklerde üretiliyor. Dolayısıyla temizliği son derece kolay bir şekilde yapılabilen bu uygulamanın giderek daha fazla yaygınlaştığını görüyoruz. Dilerseniz web sayfamızda modellerimizi inceleyebilir ve zevkinize hitap eden bir modeli sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz bu noktada sürecin nasıl işleyeceği hakkında sizleri bilgilendirelim. Katalogumuzda yer alan istediğiniz kalitede duvar kağıdını seçiyorsunuz ve eğer uygulamayı bizim yapmamızı isterseniz kullanılacak mekandan ölçüler alarak işe başlıyoruz. Dolayısıyla sizlerin Çok fazla veya çok az miktarda kâğıt alımı yapmanızın önüne geçilmiş oluyor.

Bunun yanı sıra profesyonel ve uzmanlık gerektiren bu uygulamayı lütfen, kendi başınıza yapmaya çalışmayınız. Çünkü kâğıt yapıştırma işlemi ustalığa ihtiyaç duyar ve gerek kâğıtların belirli bir periyotta dizilişi, gerekse zemin ile kağıt arasında bulunan havanın alınmasına kadar baştan sona hassas bir çalışmadır. Uzman ellerde yapılması gereken bu uygulamanın başarısız olması durumunda bir kez yapıştırıcı sürülen kâğıtların tekrar kullanılması mümkün olmaz ve bu durum maddi açıdan zarara uğramanıza neden olur.

Kaliteli bir duvar kağıdı gerçek bir duvar kağıdı usta ekibi tarafından bir günde uygulanabilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü