En çok tercih edilen duvar kağıtları?

En çok tercih edilen duvar kağıtları hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

3D Duvar Kağıtları

Yetenekli tasarımcıların elinden çıkan 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla istediğiniz odaya, istediğin manzarayı taşıyabilirsiniz. Desenleriyle sizi bambaşka yerlere götürebilecek 3D duvar kağıtlarıyla eviniz oldukça iddialı görünecek.

Renkli Duvar Kağıtları

Evini daha eğlenceli bir görünüme kavuşturmak istiyorsan geometrik desenli, renkli duvar kağıtları gibisi yok. İster çizgili olanları ister farklı desenlerde olanlarını tercih edin, ama bizce bu yıl biraz renklenin!

Manzaralı Duvar Kağıtları

Manzaralı bir eve taşınamadıysanız, manzarayı duvarına taşıyın. Sevdiğiniz, yaşamak istediğiniz ya da hep gitmek istediğiniz şehri duvar kağıdı olarak seçebilirsiniz. Hayallerinize ışık, planlarınıza ilham olabilirler.

Boyanabilir Duvar Kağıtları

Evinizin her yanını kendiniz dekore edip mobilyalarımı bile kendim tasarlarım diyorsanız, duvar kağıtlarını neden olduğu gibi kabul edesiniz ki? Boyanabilir duvar kağıtları, evinizin her yerinde emeği olan yaratıcı kişilerin bir numaralı tercihi.

Klasik Duvar Kağıtları

Bazıları da klasik sever. Ama klasik asla demode demek değildir. Bu duvar kağıtları da bunun en büyük örneği. Klasik duvar kağıtları daha çok yatak odaları ve salonlarda tercih ediliyor.

Modern Duvar Kağıtları

Tablo gibi bir duvar kağıdı ya da siyah ile beyazın uyumundan yararlanılmış bir tercih ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Duvarlarınıza gelen bu modern yaklaşım ile mobilyalarını kombinleyip modern-klasik uyumu yaratmak da sizin zevkine kalıyor.

Dijital Baskı Duvar Kağıtları

Giderek artan dijital baskı trendi ile evinizin duvarları oldukça farklı ve modern bir görünüme sahip olabilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü