Gergi tavan sistemleri, led aydınlatma ile istenilen alanda kullanılan yeni trend bir dekorasyon malzemesi olup, kullanıldığı yere bir derinlik katar. Ayrıca çok estetik bir görünümü olan bu dekoratif sitem, ısıtma tekniği sayesinde istenilen şekle, kıvama gelebilmektedir. Uzun yıllar dayanıklılığını korur. Esnekliğini ve canlılığını asla yitirmez.

Gergi Tavanda Dijital Modeller
Dijital baskı gergi tavan modeli en çok rağbet gören modellerden biridir. Uygulamalar arasında en farklı duruşu olan dijital baskılı olanlarıdır. Yüksek çözünürlüklü görseller dijital baskı tekniği ile tavan gergisinin üzerine basılan baskılar en güzel ve beğenilen dekore türüdür.

Transparan Gergi Tavan Modelleri
En güzel gergi modeller atasında yer alan transparan gergi tavan modelleri de sade ve şık tasarım sevenler için tasarlanmıştır. Bu model tavan gergileri düz renkte olup, üzerinde herhangi bir desen olmayandır. çok tercih edilen bir modeldir transparan dokular, gösterişli ve sade bir dekorasyon modelidir.
Oldukça etkili ve dikkat çeken bir tür gergi tavanlar aydınlığı amaçlar. Bunun yanı sıra alçı kutulama ve ışık bandı uygulamalarında da en çok transparan doku tercih edilir. Alçı göbekler ile alçı kutulamalardaki boşluklar için de bu malzeme oldukça kullanışlıdır.

Parıltılı Ve Şık Detaylar
Lake dokulu gergi tavan modelleri de bir diğer seçenektir. Şık ve göz alıcı parıltıda dekorasyonlardır. Gergi tavan uygulaması modellerinden lake dokulu modeller de tercih edilebilir.
Lake parlaklığında olan bu gergi malzemesinin, mekândaki şatafatı tavana da yansıtmasını sağlayarak dekorasyonda bir bütünlülük sağlar ki bu uygulamada birçok renk seçeneği bulunmaktadır. İçlerinden istenilen renk seçilip, seçilen gergi malzemesi her ortama uyarlanabilir.

Gökyüzünü Evinize Taşıyın
En güzel gergi tavan modelleri arasındaki Gökyüzü Panel Gergi Tavan modeli gökyüzünü tavanınıza uyarlar. İstediğiniz HD kalitedeki gökyüzü resminizi seçip işi duayenlerimizin eline bırakarak şahane bir tavan dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.
Bulunduğunuz mekânın kapalı alan değil de sanki dışarıdaki gibi tepenizde bulutlar ve masmavi gökyüzüyle çok keyifli ve huzurlu bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü