Hızlı ve pratik son derece sorunsuz oluşturulan bir sistemdir. Montaj yapılırken mobilyalarınızı bile yerinden oynatmanıza gerek yoktur. Gergi tavan herhangi bir kirliliğe yol açmaz. Bu kolay yöntemin en cazip özelliği uygulanırken eşyalarınızı, mobilyalarınızı bir cm bile oynatmanıza gerek yoktur. Ölçülendirme de esneklik uygulana bileceği için de çok büyük kolaylık sağlanmaktadır.

Esnek ve moderndir. Tahrip olmuş, yıpranmış tavanlarınızı modern ve estetik gösterebilirsiniz. Yatay, dikey, kavisli, düz, kemerli tüm yüzeylere uygulanabilir. Tavanınızın sıva hatalarını gizler. İsterseniz dijital baskı sayesinde tavanlarınız resim ve desenlerle kaplanabilir.

Son derece ekonomiktir. İmalat, montaj ve dekorasyon işlemi gün içerisinde biter. Maliyeti eski usul tavanlarla hemen hemen aynı maliyeti tutmaktadır.

Teknik olarak ise; uzun süre dayanıklıdır, çok güvenilir ve kolay değiştirilebilir. Suya dayanıklı, çarpmalara dayanıklı, en önemlisi olan nem ve rutubete dayanıklıdır. Tüm yapılarda uygulanabilmektedir. Oda sıcaklığında kurulumu yapılabilir. Dekoratif olan kornişler arasına da kurulabilmektedir.

Havalandırma, ışıklandırma, alarm, internet, telefon vb. gibi sistemler ilave edilebilmektedir.

Herhangi bir bakıma gerek yoktur. Özel temizlik ürünleriyle temizlenir. Eğer istenilirse akrilik boya ile boyana da bilmektedir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü