Gergi tavan her tavana uygulanabilir mi?

Gergi tavan her tavana uygulanabilir mi hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi tavan, duvardan duvara gerilerek, odanın boyutuna ve şekline göre siparişle yapılan ve raylara asılan dokumadan oluşuyor. Bağımsız şekilde uygulanır.Bu sistem bağımsız tavan, yapının tavan döşemesi taşıyıcı strüktürü ile tavan kaplama strüktürünün birbirinden tam ayrıldığı sistemdir…Tavan kaplama strüktürü,hacmi çevreleyen duvarlara monte edilir. Bu tanıma uygun olarak gergi tavan sisteminde, polimer esaslı kaplama malzemesi, ona kılavuzluk eden özel profiller ile taşınır; bu profiller de duvara monte edilir. Böylelikle tavandan bağımsız olarak, istenen formda tavanlar elde edilebilirsiniz.

Gergi tavan sistemi hem montajı hem de kullanımı açısından artık lüks bir detay olmaktan çıkmış tercih edilme listelerinde yerini almıştır. Artık cafelerde, hastanelerde, Avm’lerde tercihin yanı sıra hatta evlerde kullanılmaya başlanmıştır. Gerek mekana verdiği zenginlik, gerek hijyen detayı ve gerekse kolay temizliği ile kullanışlı olmaması imkansızdır.

Gergi tavan modelleri ile  evler olsun, iş yerleri olsun, sağlık alanları olsun ya da spor tesisleri olsun her yere her mekana keyiflik katar. Genelde uygulamalarda barisol gergi tavan modeli tercih edilir. Dijital baskılar, üç boyutlu baskılar, gece gündüz temalı modeller, portreler ön plandadır.

Gergi tavan fiyatları kuşkusuz kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterir. Metrekare bazlı fiyatlandırma esas noktadır. Uygulama yapılacak yerin büyüklüğü, modelin kapsamı fiyatın oluşması açısından önemli detaylardır. Kullanılacak malzemelere istinaden mesela ışıklı modellerde fiyat değişecektir. Yapılan işlemin uzun ya da kısa sürmesi ile fiyat oluşturulmasında etkilidir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü