Gergi tavan için gereken malzemeler?

Gergi tavan için gereken malzemeler hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan sistemlerinde en fazla yaşanan sıkıntı ve yanlışlardan bir tanesi de uygun altyapının hazırlanmamış olmasıdır. Adından da anlaşılabileceği gibi, Germe Tavan ısı ile gerilme suretiyle uygulanan bir malzemedir.. Kaliteli ve yüksek standartlı bir ürün kullanıldığı taktirde, herhangi bir taşıyıcı veya destekten bağımsız olarak yalnızca kenarlara monte edilen alüminyum pvc profillerin arasında çok uzun yıllar en küçük bir sarkma, veya bozulma deforme olmaksızın ilk günkü görünümünü korur. Kullanım süreci boyunca gergi Tavan ürünlerinde kenarlara uygulanan profillere hiç bitmeyecek bir çekim kuvveti uygular. Bu nedenle Germe Tavan Profillerinin uygulandığı yüzey bu çekim kuvvetine karşı kesinlikle dayanıklı olmalıdır.

Gergi Tavan sistemlerinde asma tavanda oluşturulacak bir havuz kullanılacaksa daha uzun ömürlü olması açısından, alçıpanın altındaki köşelerde standart galvanizli alçıpan profili kullanmak yerine daha güçlü bir altyapı oluşturabilmek için 2 mm kalınlığında kutu profil kullanılması gerekli. Kısaca ifade etmek gerekirse; Germe Tavan profillerinin monte edileceği yüzeylerin altında sağlam bir strüktür olması hem uygulamanın kullanım ömrünü arttırmakta. Gergi Tavan  herhangi bir deformasyona izin vermeyecektir.

Bilinen aksine, Gergi Tavan pahalı bir ürün değildir. Bununla birlikte, yanlış projeksiyon yüzünden, olması gerekenden çok daha pahalıya mal olabilir. Doğru ürün uzmanlar tarafından tasarlanırsa, bu son derece estetik, etkileyici ve etkileyici bir ürün alternatifi, ömrü ve bakım gereksinimleri nedeniyle diğer tavan ürünlerinden daha pahalıya mal olmayacaktır.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü