Gergi Tavan için gerekli malzemeler?

Gergi tavan için gerekli malzemeler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Özenle yerleştirilmiş spot lambalarla süslenmiş, profesyonel bir şekilde gerilmiş tavan, gerçekten şık görünebilir. Bu tip gergi tavanlar için birçok farklı renk ve dekorda mevcuttur, birkaç saat içinde gürültü ve kir olmadan monte edilebilir.

Kısaca konuşmak gerekirse, mevcut pazarda iki farklı tipte germe tavanı sunulmaktadır: kumaş gergi tavanı ve boya gergi tavanı. Aslında gergi tavanlarda kullanılan malzeme şıklık dekoratif ve modern görüntü için ustalığın arkasında gizlenir. Gergi tavan için kumaş, genellikle de bir yüksek teknoloji polyester lif, kullanılabilir. Diğer taraftan, boya germe tavanı, gerilmeden sonra oldukça parlak bir yüzeye benzeyen dayanıklı bir PVC filmden oluşur. Her iki seçenekte de farklı dekorlar ve renkler mümkündür.

Duvar ve tavan dekorasyonunda şık bir görünüm için kullanılmakta olan gergi tavan malzemeleri nelerdir; öncelikle PVC ve alimünyum malzemeden yapılmakta olan gergi tavan modelleri, gergi tavan kumaşı, aydınlatma sistemleri ve tavan profilleri açısından farklılık gösterebilmektedir. Ancak kaliteli malzeme kullanımında hem uzun süre dayanıklılık gösterecek hem de estetik olarak güzel bir görünüm kazanılmasını sağlayacaktır.

Hastane, havuz, spor salonları ve AVM gibi alanlarda kullanılabilecek yüksek performanslı gergi tavan modelleri led aydınlatma sistemleri kullanılarak, güzel bir görünüm kazanılmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzeme ve uzman işçilikle uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanım imkanı sunacaktır.

Eğer aydınlatma kullanılacak ise Gergi Tavan Uygulanacak olan alan için 15 veya 20 cm derinliğinde havuz yapımı.
Led Aydınlatma için aydınlatma materyalleri
Gergi tavan kumaşı (Hangi kumaş seçilirse)
Gergi tavan profilleri (Projeye göre değişen profiller)
-Doğru Altyapı
-Doğru proje
-Kalite ve doğru ürün seçimi
-Uzman işçilik

Gergi Tavan Malzemelerinin Avantajları Nelerdir?

Hem kumaş hem de PVC den oluşan gergi tavanı, belki de nispeten yüksek fiyatları haklı kılan bazı  avantajlar getirmektedir. Özellikle alerjisi olanlar için, bu tavan tiplerinin avantajlı olması muhtemeldir:

  • Toz üretmez ve çok az toz bile saklamaz
  • Gürültü veya kir bulunmayan montaj
  • Düzenli boyama veya diğer onarımlar kurulum sonrası gerekli değildir
  • Temizlenmesi ve bakımı kolay
  • Gömme ışıklar isteğe göre entegre edilebilir
  • Eski ahşap panellerin kaldırılması gerekli değil Yaklaşık 1.4 cm’den başlayan düşük süspansiyon yüksekliği
  • Farklı yükseklik tutma profilleri sayesinde plastik tavan tasarımı mümkün
  • Nazik bir işlemle uzun raf ömrü (basınç uygulamaz, sivri uçlu nesne yok)
  • Birçok farklı dekor arasında seçim
  • Kendi şablonundan sonra bile fotoğraf baskısı mümkün

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü