Gergi tavan modelleri nelerdir?

Gergi tavan modelleri nelerdir hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Teknolojideki baş döndüren hızdaki gelişim, dekorasyon alanında da kendini göstermektedir. İç mimaride uygulanan gergi tavan sistemleri 3d resim seçenekleriyle mekanlara yeni boyutlar kazandırıyor. Tavanlar dışında, duvarlara da uygulanabilen gergi tavan sistemleri, birçok 3d görseli duvar ve tavanlarınıza uygulamanıza olanak sağlıyor. Üç boyutlu gergi tavanlar son derece modern ve teknolojik bir görünüm sağlıyor, Sizde ışıklandırma efektleriyle çok şık dekoratif bir tavana sahip olabilirsiniz.

Akustik tavan sistemi sesli ve yüksek sesli ortamlar için biçilmiş bir kaftan adeta akustik özelliği sayesinde adeta ses yalıtımı görevi görür. Akustik gergi tavan sistemi gürültülü ortamlar için en ideal gergi tavan sistemidir. Akustik gergi tavan Özellikle disko, bar ve eğlence merkezi gibi mekanlara uygulanmaktadır.

Transparan gergi tavan, modeli kullanımı gittikçe yaygınlaşmakta. Transparan gergi tavan genel de villa, avm, otel ve tüm dekoratif amaçlar için tasarlanmış. Transparan gergi tavan modeli ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini aynı derecede aydınlatmasını sağlamaktır. Aynı zaman da transparan gergi tavan sistemlerinde kullanılan özel led aydınlatmalar sayesinde enerji tasarrufu sağlar. Transparan gergi tavan uygulanan aydınlatma sayesinde göze rahatsızlık vermez ve ortamı uygun şekilde aydınlatır.

Lake gergi tavan sistemleri de bir birinden şık tasarım seçenekleriyle barrisol istenilen renklerde yapılabilmektedir, parlaklığıyla mekanlara farklı bir ambiyans katar. Lake gergi tavan yüzme havuzlarında, banyolarda, salonlarda, koridorlarda ve bir çok alanlarda kullanılır. Lake gergi tavan parlak olarak tavana aydınlatma avize spot takılabilir, üzerine istenildiği taktirde yüksek çözünürlükte baskı yapılarak farklı görüntüler elde edilebilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü