Gergi tavan nasıl temizlenir?

Gergi tavan nasıl temizlenir hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi tavanların üretiminde standart olarak PVC film kullanılır. Parlak bir film olup, cilalı bir görünüme sahiptir. Kadmiyum içermediği için sağlıklı bir malzemedir. Filmin kalınlığı 17 mm’den 0.22 mm’ye kadar değişir, istenilen alana ve kullanıma uygun filmin boyutları değişir.

Son teknoloji sayesinde kullanılan film şeritler  esnek bir plaka ile işlenirler. Tüm kullanılan bu malzemeler ve uygulama aşaması profesyonel eller tarafından gerçekleşir. Gergi tavanın fiyatı belirleyecek olanlar da bu unsurlardır. Kullanılan malzemenin cinsi, büyüklüğü gergi tavan m2 fiyatını belirleyecek olan unsurlardır.  Kullanılacak olan gergi tavan uygulaması da gergi tavan fiyatları belirleyecek olan temel unsurdur. Yani tavanın ışıklı doku, dijital baskı, lake kumaş gibi tavan uygulamalarından hangisi ile yapılacağı önemlidir.

Seçkin ve şık bir gergi tavan uygulaması arzu edenler için, istenilen tasarıma göre bir gergi tavan fiyat politikası uygulanacaktır. Örneğin villalar, kamu  ve ticari binalar, sinema salonları gibi kullanım alanı çok geniş alanlarla, daha minimal daire, eczane gibi alanlarda aynı fiyat çıkmayacaktır. Gergi tavan fiyatlarının politikasını her alan için aynı olsa da, çıkarılan gergi tavan fiyatı alana ve istenilen uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Barisol gergi tavan ürünlerimiz hafif,kaliteli ve dayanıklıdır.Sudan etkilenmez, solmaz, kolay temizlenir. Gergi tavan temizlemek için özel bir temizlik ürünü gerekmez. Barisol gergi tavan temizliği ıslak bir bezle bile çok kolay yapılabilir. Evlerinizin istediğiniz alanında, tüm iş yerlerin de müşterilerimizin özellikle dikkat ettikleri birinci öncelik temizliktir,

Geleneksel bir nötr temizleyici, gergi tavan bakımı için çok uygundur. Yıkama suyunu yaklaşık vücut sıcaklığına kadar ısıtın, böylece sıcak bir şekilde ılık hissedin, sonra temizleyiciyi ekleyin.

Lastik eldiven takın ve yumuşak bir pazen bezi kullanın. Mikrofiber bezler sıkça kullanıldığında çok fazla çizik bırakırlar ve parlak bir yüzey zamanla matlaşabilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü