Neden Gergi Tavan?

Gergi tavanı neden seçmeliyiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Eğer tavanlarınızda kusurlar (çatlak, lekeli, hasarlı vs. ) bulunuyorsa, tüm bu kusurları gergi tavan sistemleri sayesinde kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Bir kere yaptırmanız halinde de bir daha hiçbir zaman tavan boyasına ihtiyaç duymayacak olmanız da bir etkendir. Bulunduğunuz ortamda hiçbir değişiklik yapılmadan ve tek bir nokta dahi kirlenmeden kolaylıkla uygulanabilen gergi tavan sayesinde tavanlarınıza kısa sürede şık bir görünümü sağlayabilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin her alanına uygulanabilecek olan gergi tavan sistemleri nemden etkilenmemesi sebebiyle tuvalet, banyo, mutfak gibi su akışının yoğun olduğu yerlere de kolaylıkla uygulanabilmektedir. Modern teknolojiyle üretilmesi ve aynı derecede de estetik olması, kötü görünümlü tavanlarınıza yeni bir soluk getirecektir. Anti bakteriyel ve steril olması da rutubeti dahi önleyecek bir form haline getirir. Firmamızda bulunan dijital baskı sayesinde de dilediğiniz halde istediğiniz resim veya deseni tavanlarınıza rahatlıkla uygulayabilme özgürlüğünü de alırsınız. Oldukça ekonomik olan bu sistem, ölçüm, imalat, montaj vb. işlerinin bir gün gibi kısa bir süre içerisinde bitmesiyle de göze çarpar. Üstelik maliyetinin genellikle dairelerde bulunan normal tavanlarla neredeyse aynı olması da gergi tavanı öne çıkaran faktörlerden biridir. Yeni yapılan binalarınızda veya yenilemek istediğiniz binalarınızda ayrım gözetmeksizin uygulanabilme yetisine sahip gergi tavan sistemleri bununla birlikte otel, cafe, restaurant, okul, hastane gibi birçok toplumsal alanda da uygulanabilmektedir.

Aynı zamanda gergi tavanlar çevre dostu ve hijyeniktir. Alev almaz özelliği olduğundan güvenlidir. Yüzde yüz geri dönüşüme uygundur. Düşük enerji tüketimi yapar ve normal tavanların aksine esneyebilir, kırılmaz. Su ve nemden etkilenmez, bozulmaz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü