Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlamaktadır. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunmaktadır. Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtılıp gerilerek uygulanması tekniğidir.  Gergi tavan sistemi sadece tavanda değil, duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilmektedir. Çoğu kez çirkin görüntüleri ortadan kaldırmak için tercih edilmektedir. Bu ürün günümüzde ev, ofis, okul, alışveriş merkezi, cafe vs. gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Her şekle girebilmektedir. Gergi tavanlar su geçirmezdirler ve odaların sel ve sızıntı riskinden korunmasını sağlamaktadır. Bir sızıntı meydana geldiğinde  tavan suyu alacak şekilde uzanır güvenli bir şekilde kaldırıldıktan sonra standart formuna geri dönmektedir. Böylece tekrar bir zemin tamircisi çağırmanıza gerek kalmamaktadır. Orijinal tavan ile gergi tavan arasındaki hava boşluğu yalıtım sağlamaya yardımcı olabilmektedir. Bu hava sahasında ekstra akustik malzemeler ve yalıtım yardımı ile artar. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman güncel konuları takip etmekteyiz.

Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arg Duvar Kağıdı olarak evlerinizi, ofislerinizin güzel görünmesini isteriz. Resim baskılı gergi tavanlarda heyecan verici kısımlardan biri de sevdiğiniz herhangi bir tasarımı UV baskı ile membran üzerine aktarabilmeniz. Biri evinize geldiğinde ya da işinize geldiğinde güzel olmuş dedirtecektir. Gergi tavanlar çok bakım istemezler. Gergi tavanlar oldukça güvenilirlerdir ve sağlamlardır. Gergi tavanlar genel olarak esnektir. Temel olarak, bu tip tavan elastik bir tuval, nasıl kullanılabileceği konusunda gerçekten esnek olduğunu göstermektedir. Her türlü alarm sistemini havalandırmayı veya aydınlatmayı barındırabilecektir. Kemerler, dalgalar veya eğriler gibi çok sayıda formda şekillendirilebilir. Baskı, desen, doku ve renk seçenekleri sınır tanımaz. Arg Duvar Kağıdı olarak sizlere müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz.

Gergi Tavan Nereye Yaptırılır Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

Menü