Aslında gergi tavanın bir zararı olmasa üretimden kaynaklı bazı zararları olabilir:

+Gergi tavanlar son dönemde ucuz imalat yapabilmek için tamamen PVC maddelerden yapılmaya başlandı. Bu sebeple PVC kanserojen bir madde olduğu için vücuda yan etkisi olabilir.

+Yine imalatın daha ucuz olması için yapılan gergi tavan kaplamaları UV ışınlarına uygun olarak imal edilmediğinde de kanserojen yapıda bulunmaktadır.

+Gergi tavanların üretiminde anti bakteriyel bir üretim olmazsa, tavanda bakteri ve mikrop oluşumu yaşanabilir. Bu durum evlerde çok öneme sahip olmasa da hastane odalarında oldukça önemli bir durumdur.

Kısacası gergi tavan, kişinin aldığı firma ve verdiği para miktarı ile alakalı olarak sağlıklı olma oranı yükselmektedir.

Sağlık konusunu oldukça ciddiye alan ve gergi tavan hammaddelerini özellikle en sağlıklısından seçen Belen Yapı Gergi Tavan Sistemleri, vatandaşının sağlığını düşünmektedir. Bu sebeple gergi tavan sistemlerinde bizi tercih ederek sağlığınızı da tehlikeye atmamış olursunuz.

Gergi tavan imalat şeklimiz, kullandığımız maddeler gibi sorularınızı da hiç çekinmeden telefonlar arayarak sorabilir ve içinizi rahatlatabilirsiniz.

Gergi tavan modelleri son zamanlarda oldukça kullanımı fazla olan özel kumaşlar sayesinde ısı yolu ile gerilerek oluşturulan tavan sistemlerinden biridir. En çok tercih edilen arasında UV koruyuculu gergi tavan, transparan ve baskılı gergi tavan modelleri tercih edilmektedir. Gergi tavanların yararlarının yanında az da olsa zararı bulunmaktadır.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü