3 Boyutlu Gergi Tavan

İzmit 3 Boyutlu Gergi Tavan hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

3D Gergi Tavan Sistemi; gergi tavan kumaşının özel esnek yapısı itibariyle her şekle uygulanabilmesi ve özel tasarım dekoratif ürünlere kaplanabilmesi sayesinde tavanlara uygulanmasına 3d gergi tavan denir. 3 boyutlu olması sebebiyle şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Uygulama alanları ise her gölgeye uygulanabilir.

Özellikle duvardan devam eden tavanın yarısı veya tamamına uygulanabilmekte. 3D germe tavan sistemlerine özel profiller ve özel şekil verilmiş kasası ile değişik ve enteresan insanların ilgisini çekebilen  görüntüler ortaya çıkmaktadır.  3d gergi tavan sistemleri kullanım alanları çok geniş olup özellikle sergi salonları, Fitnesslar, spor merkezleri ve alışveriş merkezlerinde daha çok kullanılmaktadır. Hem aydınlatma hem de dekoratif amaçlı kullanılır.

Bir çok mekanda kullanılan tavan dekorasyonları bu kez 3 boyutlu ve özel tasarım şekiller ile aydınlatma armatürleri olarak da kullanılıyor. Özellikler iş yerlerinde ve ofis gibi çalışma alanlarında hem aydınlatma amaçlı hem de dekoratif amaçlı olarak seçilebilir. Aydınlatmada ve dekorasyonda kullanılan bu ürün enerji tasarrufu ile göz ardı edilmeyecek faydaları bulunmaktadır. Örnek verirsek elektrik sarfiyatını % 80 oranında aşağı çekecektir. Böylece daha az elektrik faturası anlamına gelir.

Led aydınlatma sistemleri ile yapılan 3d gergi tavan her zaman en iyi tavan aydınlatma ürünleri arasında ilk sıradadır. Kolon kaplamaları arasında en çok kullanılan bu ürün kaplama yapılan kolonu dekoratif bir aydınlatma aracı olarak tasarım yapılabilir. Bu da çok  yönlü kullanıldığını gösterir.

Mekanlarınızın ışıklandırma sistemini 3 boyutlu gergi tavan modelleri ile değiştirmenin zamanı geldi.
ARG Yapı’nın size özel hizmeti olan transparan dokulu gergi tavan altına döşenen aydınlatma sistemi sayesinde artık %80 e varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Aydınlatma üstelik homojen. Hem göz yormuyor hem de istediğinizden daha kaliteli bir ışık kaynağı. Tavanlarınızın estetiği ise tartışılmaz.

Hem şık, hem uzun ömürlü, hem de ekonomik tavanlar artık Işıklı doku gergi tavan ile mümkün.
Kaliteli malzeme kullanarak uyguladığımız Gergi Tavan Aydınlatma Sistemleriyle kaliteli işçiliği birleştirdik ve ortaya hayran kalacağınız tavanlar geliştirdik.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü