İzmit Gergi Tavan Fiyatları

İzmit Gergi Tavan fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi tavanların üretiminde standart olarak PVC film kullanılır. Parlak bir film olup, cilalı bir görünüme sahiptir. Kadmiyum içermediği için sağlıklı bir malzemedir. Filmin kalınlığı 17 mm’den 0.22 mm’ye kadar değişir, istenilen alana ve kullanıma uygun filmin boyutları değişir.

Son teknoloji sayesinde kullanılan film şeritler  esnek bir plaka ile işlenirler. Tüm kullanılan bu malzemeler ve uygulama aşaması profesyonel eller tarafından gerçekleşir. Gergi tavanın fiyatı belirleyecek olanlar da bu unsurlardır. Kullanılan malzemenin cinsi, büyüklüğü gergi tavan m2 fiyatını belirleyecek olan unsurlardır.  Kullanılacak olan gergi tavan uygulaması da gergi tavan fiyatları belirleyecek olan temel unsurdur. Yani tavanın ışıklı doku, dijital baskı, lake kumaş gibi tavan uygulamalarından hangisi ile yapılacağı önemlidir.

Seçkin ve şık bir gergi tavan uygulaması arzu edenler için, istenilen tasarıma göre bir gergi tavan fiyat politikası uygulanacaktır. Örneğin villalar, kamu  ve ticari binalar, sinema salonları gibi kullanım alanı çok geniş alanlarla, daha minimal daire, eczane gibi alanlarda aynı fiyat çıkmayacaktır. Gergi tavan fiyatlarının politikasını her alan için aynı olsa da, çıkarılan gergi tavan fiyatı alana ve istenilen uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Örneğin standart bir gergi tavan dışında farklı aydınlatma aksesuarlarıyla tavanınızı kişiselleştirmek isterseniz, çok daha büyük ve komplex bir tavan uygulaması yapılır. Çeşitli lambaların yardımıyla mekanınıza çok şık bir görünüm katabilir,  aydınlatmanızı gizleyebilir veya görünür yapabilirsiniz.  İç dekorasyonunuzla tam uyumlu bir gergi tavan istiyorsanız, ARG Gergi Tavan Sistemleri ek malzemeler kullanarak özgünlük sağlamanıza yardımcı olur. Tüm bu işlemler, talepleriniz  önceden profesyonel ve deneyimli ekibimizin yönlendirmesiyle gerçekleşir. Gergi tavan m2 fiyatı da kullanılacak olan gergi tavan, ek malzemeler, kullanılacak olan alanın metrekaresi ve diğer yapılara göre değişiklik gösterecektir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü