Gergi Tavanların Tamiri

İzmit Gergi Tavan tamiri hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi tavanların tamiri, son zamanlarda gergi tavanları ile, ama bizim sempati kazanmak başardı ve iç tasarım için en popüler seçeneklerden biri haline gelmiştir. Bu, inkar edilemez avantajları göz önüne alındığında şaşırtıcı değildir: neme dayanıklı, kolay ve hızlı kurulabilir ve dekoratif potansiyelleri genellikle sınırsızdır. Ancak, özgür ve zarif Fransız tavanlar ve eksikliklerden değil: keskin nesnelere ve sıcaklıktaki değişikliklere karşı çok hassastırlar ve çeşitli sebeplerden dolayı aniden sarkabilirler. Bu makalede, tamamen veya kısmen değiştirildikleri zaman ve gergi tavanların tamirinin mümkün olduğu durumlara bakacağız.

Nedenleri ve hasar tipleri

Yapısal olarak, asma tavan – metal çerçeve polivinilklorür film veya kumaşa sabitlenmiş olan asma tavanın teması. İnce film ve ara kat arasında yeterli miktarda birkaç santimetre boşluk olduğu için, yüzey mekanik strese ve dışa ve içeriye karşı hassastır. Bazı durumlarda, kusurlar küçüktür ve hatta onarımı elleriyle tavana çekebilir, ancak bazen yalnızca bir uzman, felaketin gerçek ölçeğini değerlendirebilir ve en uygun finansal ve estetik bakış açıları ile bir onarım önerebilir.

Gergi tavanının onarılmasının en yaygın nedenleri:

  • Delinme, yırtılma, keskin bir nesne ile kesilmiş;
  • Su baskını nedeniyle su girişi;
  • Tavanı ihmal edilebilir şekilde ya da lambaların bulunduğu yerlerde;
  • Sarkık tavan;
  • İmalat hataları;

Onarım faaliyetleri türleri ve yöntemleri

Bu vakaların her birini detaylı olarak ele alalım, sorunlara çözüm ve çözümler getirelim.

Onarım kesim gergi tavan

Sıkışma bezini delin, yırtın ya da kesin. Kurutmadan sonra ilk birkaç gün içinde en sık rastlanan cisimler, çok sıkı olduğunda ve sahipler, iç kısmının yeni elemanını dikkatle işlemeye alışık değildir. Kusurun sebebi, çocuk oyuncağı tarafından keskin ayrıntılar ve zadevshy tavana monte edilmiş köşe kabini ile donatılabilir.

Keskin bir nesnenin delinme deliğinin oluşturulmasından dolayı, 1 mm’den küçük delik çapı oluşuyorsa, kendi yapışkanlarını bile tedavi etmek mümkündür ve kumaş çözülmez ve delinme noktası neredeyse fark edilmez olacaktır.

Komplike olmayan ve tamir edilen kesim gerdirme tavanı, dikişsiz kumaştan yapılır ve hasar 5-10 cm’den fazla değildir. Bu durumda, bir resim veya iki taraflı bant oluşan yarıkların kenarlarını derhal uzaklaşmasını önlemek için derhal düzeltmeniz gerekir. Kenarları yapıştırıcı bant konstrüksiyonu ile sabitlenebilir

PVC filmin hasarlı tavan da kopma yeri düzeltmek veya bandı kesti, ama kurtarma ilerletmek için çok çabuk olması gerekiyorsa uzmanlar davet etmek daha iyidir. Kusurun büyüklüğüne bağlı olarak elimine edilebilir veya en azından aşağıdaki şekillerde gizlenebilir: Yerinde gerçekleştirin ince bir dikiş kesti. Teknoloji kesintileri üzerinde çok ince ve düzgün dikiş sağlar gerçeğine rağmen, bunlar sadece mat tavanlarda neredeyse algılanamaz ve parlak hala herhangi bir fonksiyonel veya dekoratif unsurlar maskelemek gerekir.

Bıçak, tavan kenarından 10-15 cm mesafede hasar görmüşse, düzgünce kırpılmış bir parça kesilmişse, film yapıştırılmış zıpkın bıçağı ısıtılır, çekilir ve kullanıcının profiline tekrar yüklenir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü