İzmit İndirimli Duvar Kağıtları Fiyatları

Evlerinizde veya ofislerinizde daha şık bir tasarıma sahip olmak için ARG Dayanıklı duvar kağıtları ve yeni modelleriyle sizlerin yanındadır. Herkesten daha farklı olabilmek için duvar kağıtları istediğiniz zaman değiştirebilir sökebilirsiniz. Normal boyalara nazaran daha şık bir görünüme sahip olan duvar kağıtları sizin tasarım zevkinizi ortaya çıakrtır ve evinizde ofisinizde şıklık katabilmektedir.

Bu seçeneklerden size ve zevkinize uygun olan renk ve dokudaki modelleri seçebilir, evinizde ya da ofisinizde görmek istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Sistemleri sizlerin gözlerinize hitap edebilecek bulunduğunuz ortama fark yaratacak bir alandır. Böylelikle normal tavanlara nazaran Gergi Tavan Sistemleriyle bir adım daha şık bir adım daha fark yaratabileceksiniz 3D ARG YAPI birbirinden eşsiz tasarımlarıyla sizleri beklemektedir.
Yuvarlak, dikdörtgen, düz, dalgalı ve kare olmak üzere birçok geometrik şekli alabilen gergi tavan sistemleri; PVC (polivinil klorür) malzemesinden oluşması nedeni ile esnek bir yapıya sahiptir. Bu esneyebilen yapısı sayesinde, ölçülendirmede kolaylık sağlaması yanı sıra; kullanıldığı mekana göre farklı tasarımlar oluşturabilme imkanı tanır.

Asimetrik, üç boyutlu, yuvarlak gibi birbirinden farklı birçok forma giren germe tavan sistemi ile yaratıcılığınızı kullanarak yeni dizaynlar oluşturabilirsiniz.
Germe tavan sistemlerinin, fiyat yönünden ekonomik ve alan açısından kullanılabilirliğinin geniş olması; birçok yerde kaliteli ve modern bir görünüme ulaşılmasını sağlar. Özellikle yeni konutlarda sıkça görülmeye başlayan germe tavan; okullarda, hastanelerde, otellerde, diskolarda, alışveriş merkezlerinde, birçok sergiye ev sahipliği yapan galerilerde, restoran ve kafe tarzı işletmelerde de kullanılmaktadır. Gergi tavanın yer aldığı iç mekanlarda gün ışığı etkisi yaratılarak; hem göz yormayan, hem de göze hitap eden bir etki meydana getirilir.
Germe tavan doku çeşitlerinden biri olan dijital baskı gergi tavan; doğa, manzara, abstract efektler, deniz ve gökyüzü temaları gibi ferah desenlerin tercih edildiği baskı modellerinden oluşur. İç mekanlara hoş bir görüntü katan bu sistemin tercih edildiği alanlarda, içinde solvent kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Daha çok pastahane, kafe, sanat galerisi gibi alanlarda ve dış mekan tabelalarında tercih edilir.

 

İzmit İndirimli Duvar Kağıtları Fiyatları Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Menü