İzmit Popüler Gergi Tavan Çeşitleri  öğrenmek için doğru yerdesiniz

Siz saygı değer müşterilerimiz için en iyisini, en güzelini yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ekip arkadaşlarımız ile günden güne kendimizi geliştirmekteyiz. Sizler için en uygun ve hayalinizi kurduğunuz tasarımları ortaya çıkarmak için çalışmaktayız. Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. 3D Arg Yapı Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Mekanların dekorasyon kalitesinin fiziksel ve ruhsal katkılarının bilincinde olarak; bundan sonraki hedefimiz ulaştığımız kitleleri genişleterek isteyen herkesin buna layık olduğunu göstermek.

İzmit Popüler Gergi Tavan Çeşitleri

İlk olarak duvar kağıdı seçimi yapacak iseniz duvar kağıdınızın rengine karar vermelisiniz. Mesela mavi, mor duvar kağıtları odanızın büyük gözükmesini sağlayacaktır. Soğuk renkler tercih ederseniz odanız büyük gözükür. Canlı bir görünüm vermek için kırmızı, sarı gibi enerjik renkler tercih edebilirsiniz. Tabi odanızın dekorasyonundaki renkleri göz ardı ederek seçim yapmayınız odanızın dekorasyonuna uygun seçimler yapınız. Endüstriyel tarzda duvar kağıdı seçimi nasıl yapılır. Endüstriyel dekorasyonda amaç her şeyi tüm görünürlüğü ile göstermektir. Ve hiçbir şeyi gizlememektir. Tesisat boruları, su boruları, duvarın ana görünümü gibi her şeyin görünür olması ile oluşan bu tarz çoğunlukla Avrupa ülkelerinde ev olarak tercih edilmektedir. Ülkemizde ise kafe ve restoranlarda kullanılmaktadır. Duvar Kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Dekorasyon herhangi bir şeyi daha güzel görünüme ve daha çekici olmasını sağlayan objeleri ifade eder. İnşaat sektöründeyse bir alanın veya odanın iç mekanının düzenlenip estetik hale getirebilmesi demektir. İki tip dekorasyon vardır.’’ İç dekorasyon ve dekor’’. Bir mekanın veya alanın estetiği duvarları yüzey kaplamaları aydınlatması eşyaları belirler.
Duvar kağıdı ise duvarlara özel tutkal ile uygulanıp duvarınıza zarar vermeden iç mekan dekorasyon örneğidir. Duvar kağıtları duvarınızı renklendirebilir ya da yapısı gereği kabartabilir veya hareket katar.

İzmit Popüler Gergi Tavan Çeşitleri

Gergi tavan yapımında led uygulaması mesafesi en az 10 cm olmadır bu mesafenin altın ki led döşemede maksimum 8 cm arayla led döşenmelidir ışık havuzunun 30 cm yüksekliği geçmesi halinde ışık kaybı yaşanabilir ortalama derinliğin 15-17 cm arasında ise led aralığı 15cm floresan aralığı ise 25 cm olması ideal bir ölçüdür.
Tavan yüzeyini dekore etmek için geniş bir yöntem listesi vardır , tavandaki dekoru dekoratif sıva ile anlayabilirsiniz. iç mekandaki bir unsur değil, aynı zamanda tavanı aşırı rutubetten ve nemden diğer zararlı etkilerden koruyan oldukça dayanıklı bir kaplamadır. Uygulamaya bağlı olarak ısı yalıtım , su itici ve antiseptik özelliklerine sahip olabilir.

Işık’ın Önemi
Gergi tavan için yapılmış olan ışık havuzu izolasyon olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir alçıpan havuz içerisinde en ufak bir delik olmaması gereklidir havuzun her tarafı alçı sıva ile sıvanarak delik vs kalmadan mutlaka beyaz boya ile boyanmalıdır beyaz boyanın ayrıca ışığı daha iyi yansıtma özelliği bulunduğu bilinmektedir.
Ev İçi Tavan Gergi Yapılırmı? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Gergi tavan profillerini vidalamak için alçıpan arkasında demir kutu profil veya c-u profil olmalıdır.
Eğer demir kutu profil var ise akıllı vida kullanılmalıdır u-c profil var ise sivri uçlu vida kullanılmalıdır vida aralıkları sağlamlığa göre yerinde bakılarak 10-15 cm gibi atılabilir.
Bu işlemden sonra alçıpan ve profil üzerine gelecek şekilde kaliteli bir folyo kullanılarak izolasyon sağlanmalıdır kalitesiz bir folyo zamanla yapışma özelliğini kaybettiğinden dolayı gergi tavanın üzerine düşebilir folyo yapımında özellikle köşelere dikkat edilerek düzgün yapılması sayesinde hem profil arasından ışık sızması önlenir hemde en önemlisi olan sinek, böcek vs girmesi önlenir.
Dekorasyon modellerimizden birisi de Akvaryum-balık gergi tavan modelidir duvaranıza harika bir görünüm sağlayıp odanıza aydınlıtır. Bazı gergi tavan moddelerimiz ise şöyledir:
Creative gergi tavan
Buğday başak gergi tavan
Çiçek gergi tavan
Deniz palmiye gergi tavan…
Kış gergi tavan

Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

Menü