Portatif Gergi Tavan

İzmit Portatif Gergi Tavan hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Konut, ofis gibi kapalı alanlarda tercih edilen dekoratif uygulamalardan birisi de gergi tavandır. LED ışıklandırma amacı ile uygulanan gergi tavan modelleri mekana derinlik katar, ortama şık ve zarif aydınlatma sunar. Konutlarda tavan ya da duvar dekorasyonunda tercih edilen gergi tavanlar, aynı zamanda büyük alanların ışıklandırılmasında da kullanılır.

Gergi tavanda portatif yani kolay taşınabilir ve kurulabilir yapılar mevcuttur. Modüler sistemin yaygınlaştığı günümüz dünyasında  modüler olarak kullanılabilen gergi tavan  uygulamaları sıklıkla tercih edilmektedir. Modüler gergi tavan sistemleri önümüzdeki yıllarda dekorasyon dünyasına damga vuracağa benziyor.

Portatif gergi tavan sistemlerinde istenilen ölçülerden çok hazır ölçülerde hazırlanmış ve belirli görsellerle daha ekonomik ve daha kolay kurulum yapılarına sahiptirler.

Hazır gergi tavan olarakda adlandırılan bu yapılan gergi tavan uygulamalarında sıklıkla kullanıldığı gibi metrekaresi küçük alanlarda örneğin tuvalet, balkon, kiler gibi yapılarda çok tercih edilmektedir.

3D ARG gergi tavan sistemleri olarak, dilediğiniz ölçülerde led panel aydınlatma ürünleri üretiyoruz.

DOUBLE UV DIGITAL BASKILI: Ev, ofis yada aklınıza gelebilecek her alanda istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz resim, motif , işletme logonuzun yada isiminizin basılı olduğu istediğiniz renk şık alüminyum kasalarda çalışmalar…

TRANSPARAN (IŞIK DOKU): İstediğiniz ölçülerde istediğiniz renkde şık alüminyum kasalarda aydınlatma panelleri.

LAKE (PARLAK): İstediğiniz ölçü ve renkde şık alüminyum ya da mdf kasalarda yine istediğiniz renk lake kaplama ürünleri ile farklı tavan sistemleri

ÖZELLİKLERİ
Ev veya iş yerinize gergi tavan uygulaması yaptırabilmeniz için minimum 15 cm derinliğinde havuzlar olması gerekir, yoksa şayet uygulama yapılacak alanda klasik olarak en yaygın olan çalışma alçıpan havuz yapımıdır, bu da mekanı inşaat ortamına çevirir.

PORTATİF GERGİ TAVAN ise uygulama yapılacak alanda kirlilik yaratmadan (eşyalı mekanlarda bile) hızlı ve kolay bir şekilde istenilen dekora ve ölçülere göre hazır ve hızlı bir şekilde uygulanabilen yeni nesil bir üründür.

Derinlik ölçüsü 9 cm olması itibariyle tavan yüksekliği alçak olan alanlarda tavanı dahada aşağı çekmeden zarif ve derinlik katabileceğiniz yeni nesil bir ürün…

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü