İzmit Uygun Fiyatlı Tavan Dekorasyonu Yapan Firmalar

ARG ailesi olarak Evinizi ofisinizi bulunduğunuz alanı güzelleştirmek için yanınızdayız. Kocaeli bölgesinde en uygun ve kaliteli hizmeti size sunmaktayız. Ürünlerimizi en güzel ve en özenli şekilde üretmiş olmaktayız. Ürünlerimiz ;

GERGİ TAVAN

MUTFAK tezgah arası

TAVAN DEKORASYON

Ve Duvar Kağıdı olarak 4 kategoriye ayrılmaktadır.

Duvar kağıtlarımızın nerede hangi renkte kullanacağınız çok önemlidir.  Renklerin insan üzerinde büyük bir etkisi vardır. Sıcak renkler (kırmızı ve sarı gibi) bulunduğunuz ortama sıcaklık ve enerji verirken. Soğuk renkler tercih ederseniz odanız olduğundan büyük ve ferah gözükür. Tamamen sizin zevklerinize göre müşterilerimizin memnuniyetine yönelik olan duvar kağıtlarımızı size sunmaktayız. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Endüstriyel tarzda duvar kağıdı seçimi nasıl yapılır. Endüstriyel dekorasyonda amaç her şeyi tüm görünürlüğü ile göstermektir. Ve hiçbir şeyi gizlememektir. Tesisat boruları, su boruları, duvarın ana görünümü gibi her şeyin görünür olması ile oluşan bu tarz çoğunlukla Avrupa ülkelerinde ev olarak tercih edilmektedir. Ülkemizde ise kafe ve restoranlarda kullanılmaktadır. Duvar Kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

İzmit Uygun Fiyatlı Tavan Dekorasyonu Yapan Firmalar

Gergi tavan için yapılmış olan ışık havuzu izolasyon olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir alçıpan havuz içerisinde en ufak bir delik olmaması gereklidir havuzun her tarafı alçı sıva ile sıvanarak delik vs. kalmadan mutlaka beyaz boya ile boyanmalıdır beyaz boyanın ayrıca ışığı daha iyi yansıtma özelliği bulunduğu bilinmektedir.
Ev İçi Tavan Gergi Yapılır mı? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Gergi tavan profillerini vidalamak için alçıpan arkasında demir kutu Profil veya c-u profil olmalıdır.
Eğer demir kutu Profil var ise akıllı vida kullanılmalıdır u-c Profil var ise sivri uçlu vida kullanılmalıdır vida aralıkları sağlamlığa göre yerinde bakılarak 10-15 cm gibi atılabilir.
Bu işlemden sonra alçıpan ve Profil üzerine gelecek şekilde kaliteli bir folyo kullanılarak izolasyon sağlanmalıdır kalitesiz bir folyo zamanla yapışma özelliğini kaybettiğinden dolayı gergi tavanın üzerine düşebilir folyo yapımında özellikle köşelere dikkat edilerek düzgün yapılması sayesinde hem profil arasından ışık sızması önlenir hem de en önemlisi olan sinek, böcek vs. girmesi önlenir.
Dekorasyon modellerimizden birisi de Akvaryum-balık gergi tavan modelidir duvaranıza harika bir görünüm sağlayıp odanıza aydınlatır. Bazı gergi tavan modellerimiz ise şöyledir:
Creative gergi tavan
Buğday başak gergi tavan
Çiçek gergi tavan
Deniz palmiye gergi tavan…
Kış gergi tavan

İzmit Uygun Fiyatlı Tavan Dekorasyonu Yapan Firmalar  Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü