Kaliteli duvar kağıdı firmaları?

Kaliteli duvar kağıdı firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda esaslı bir değişim istiyorsanız son yılların gözdesi duvar kağıdı ile evinizde köklü bir değişim yapabilirsiniz. Boya badana ile yapabileceğiniz değişimin, artık sıradanlaşması duvar kağıdının evinizde yeni bir hava oluşturması için harika bir fırsat.

Odanıza daha hareketli bir görünüm kazandırabilmek için duvar kağıdı yaptırmak istediğinize karar verdiniz. Öncelikle duvarlarınızın pürüzsüz olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Pürüzlü ve kabarık duvarlara duvar kağıdı tam olarak yapışamaz ve bu da istediğiniz sonuca ulaşmanızı engeller. Eğer duvarlarınız pürüzsüzse gönül rahatlığıyla duvar kağıdı seçme aşamasına geçebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda son  yılların en gözde parçalarından biri olan duvar kağıdı, seçim yaparken hassas olunması gereken bir parçadır. Binlerce renk ve desen skalası bulunan duvar kağıtları, her zevk ve her dekorasyon tarzına yöneliktir.

Koridorlar eskimeye ve yırtılmaya daha müsaittir, dolayısıyla daha ağır ve sağlam duvar kağıtları tercih edilebilir. Yine aynı şekilde, banyo ve mutfaklar için, buhar ve nemli şartlara dayanıklı, kolay temizlenen vinil tasarımları seçmek daha uygun olacaktır.

Evinize uygulayacağınız dekorasyonda duvar kağıdı seçiminde dikkat etmeniz gereken belli başlı öğeler bulunmaktadır. Duvar kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta desenlerin büyük desenli, küçük desenli, sıralı veya sıralı olmayacak şekilde olması önemlidir.
Örneğin antre duvar kağıtlarınızı seçerken alanda en az 7 kapı bulunduğunu desenleri böleceğini düşünürseniz daha az desenli kapılarınıza uyacak şekilde ve antre genişliği 120cm olduğunu bilerek 60cm mesafeden gördüğünüzde size hoş görünecek ürünler seçmelisiniz.
Doğru duvar kağıdı mağazasını seçtiğinizde bilgili satış danışmanlarının desteğini almanız ve biraz güvenerek doğru sonuç almanız gerekir.

Odanız küçükse ya da ışık almıyorsa tercihinizi açık renk duvar boyasından yana kullanmalısınız. Böylelikle odanız daha geniş görünür.

Ev dekorasyonunun ana renklerine uyum sağlayabilecek bir duvar boyası rengi seçmelisiniz. Renklerin uyumunu görebilmeniz için yanınıza koltuk takımınızın kumaşını alabilirsiniz.

Temizlenebilir duvar boyaları, oluşabilecek lekeleri engeller ve uzun yıllar aynı rengi kullanabilmenizi sağlar.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

Menü