Kocaeli Duvar Kağıdı Satan Yerler

ARG duvar olarak en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi sizinle sunmaktayız. Ürünlerimiz

GERGİ TAVAN

MUTFAK TEZGAH ARASI

TAVAN DEKORASYON

VE DUVAR KAĞIDI olarak 4 kategoriye ayrılmaktadır.

Gergi tavan çeşitlerimizden bazıları ise 3 boyutlu gergi tavan, Ağaç – yaprak gergi tavan, Akvaryum balık gergi tavan, Buğday – başak  gergi tavan, Çicek gergi tavan görseli olarak ayrılır daha fazla gergi tavan modellerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dekorasyon bulunduğunuz ortamı güzel gösteren küçük veya büyük güzellik ve estetik görüş bütünüdür.

Dekorasyon herhangi bir şeyi daha güzel görünüme ve daha çekici olmasını sağlayan objeleri ifade eder. İnşaat sektöründeyse bir alanın veya odanın iç mekanının düzenlenip estetik hale getirebilmesi demektir. İki tip dekorasyon vardır.’’ İç dekorasyon ve dekor’’. Bir mekanın veya alanın estetiği duvarları yüzey kaplamaları aydınlatması eşyaları belirler.

Kocaeli Duvar Kağıdı Satan Yerler

Gergi tavan için yapılmış olan ışık havuzu izolasyon olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir alçıpan havuz içerisinde en ufak bir delik olmaması gereklidir havuzun her tarafı alçı sıva ile sıvanarak delik vs kalmadan mutlaka beyaz boya ile boyanmalıdır beyaz boyanın ayrıca ışığı daha iyi yansıtma özelliği bulunduğu bilinmektedir.
Ev İçi Tavan Gergi Yapılırmı? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Gergi tavan profillerini vidalamak için alçıpan arkasında demir kutu profil veya c-u profil olmalıdır.
Eğer demir kutu profil var ise akıllı vida kullanılmalıdır u-c profil var ise sivri uçlu vida kullanılmalıdır vida aralıkları sağlamlığa göre yerinde bakılarak 10-15 cm gibi atılabilir.
Bu işlemden sonra alçıpan ve profil üzerine gelecek şekilde kaliteli bir folyo kullanılarak izolasyon sağlanmalıdır kalitesiz bir folyo zamanla yapışma özelliğini kaybettiğinden dolayı gergi tavanın üzerine düşebilir folyo yapımında özellikle köşelere dikkat edilerek düzgün yapılması sayesinde hem profil arasından ışık sızması önlenir hemde en önemlisi olan sinek, böcek vs girmesi önlenir.

Dekorasyon, oturduğumuz bina türü yapıların iç ve dış tasarımlarını süslemektir. Tarih boyunca insanların yaşadıkları mekanları bir şekilde dekore ettiklerini görüyoruz. Bu, insanların iç dünyasını ve zevklerini yaşadıkları ortama yansıtma isteklerinden kaynaklanmaktadır. Yaşamaktan, vakit geçirmekten keyif aldığımız ve alacağımız mekanlar oluşturmaya çalışmaktayız. Aynı şekilde kendi kişiliğimizle dekore ettiğimiz mekan şıklığını diğer insanlara işte, huzuru sağlayacak bir ortam oluştururken nesne ve tasarım ürünleri ile yaptığımız süsleme işine dekorasyon demekteyiz.

Kocaeli Duvar Kağıdı Satan Yerler  Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

 

Menü