Gergi Tavan Modelleri

Kocaeli Gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Gergi tavan denilen sistem pvc veya kumaşın ısıtılarak profillere gerdirilmesiyle yapılan bir tür asma tavandır. Gergi tavan her türlü görüntünün tavanınızda yer alabilmesine olanak sağlar. Bir gergi tavanın kalitesi, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı ve gergi tavanın baskı kalitesine bağlı olarak değişebilir. Gergi tavan, germe tavan, stretch ceiling, streç tavan veya barrisol tavan, olarak da bilinen bu tavan sistemleri, günümüzde oldukça yaygın olarak tercih edilir. Bunun en büyük sebebi özgün bir yapıya sahip olmasıdır. Kişiye özgü olarak tasarlanabilen gergi tavan modelleri, 3d boyutlu, manzara resimli, gökyüzü görüntülü, deniz ve akarsu görüntülü, araba görüntülü, farklı desenlerden oluşan gergi tavanlar veya iş yeri logonuzun olduğu gergi tavan modelleri veya sınırsız renk kombinasyonlarından oluşturulan gergi tavan modelleri ile tavanlarınızı gönül rahatlığıyla süsleyebilirsiniz.

Geleneksel tavanlara çok popüler bir alternatif haline gelen gergi tavanlar, çeşitli kaplamaların sonsuz olanaklarına ek olarak, birçok avantajı yanında getirir.

Streç tavanlar, diğer tavanların aksine çalışma ihtiyacı olmadan ortalığı dağıtmadan hızlı bir şekilde kurulur; Sadece ızgarayı ve PVC levhaları monte etmek hemen hemen işin tamamlanmasını sağlar.

Bu tavanlar, daha önce hiç görülmemiş sonuçlar sunan birçok geometrik şekle uyum sağlar. Bu da her türlü odaya kurulumunu ve uyumunu kolaylaştırır.

Temizliği ve bakımı oldukça kolaydır, ve ek olarak, yenileme, nem ya da suya karşı hassas olmayan bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı havuzlarda ve nemli ortamlarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Gergi tavanlar yapısından dolayı uzun bir süre yanmaya karşı dayanabilir, yani yangının yayılmasını geciktirebilir. Gergi tavanları akustik izolatörler gibi hareket ettiren mevcut seçenekler de vardır.

Gergi tavanlar, geleneksel tavanlarla kıyaslanamazlar bile. Onları temelde oldukları gibi görmelisiniz, yani bir kristal gibi temizlenen ve zamanın veya suyun geçişini etkilemeyen bir PVC levhadırlar.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

Menü