Kocaeli İyi Kalite Duvar Kağıtları Fiyatı

Dekorasyon herhangi bir şeyi daha güzel görünüme ve daha çekici olmasını sağlayan objeleri ifade eder. İnşaat sektöründeyse bir alanın veya odanın iç mekanının düzenlenip estetik hale getirebilmesi demektir. İki tip dekorasyon vardır.’’ İç dekorasyon ve dekor’’. Bir mekanın veya alanın estetiği duvarları yüzey kaplamaları aydınlatması eşyaları belirler.

Kocaeli İyi Kalite Duvar Kağıtları Fiyatı
Duvar kağıdı ise duvarlara özel tutkal ile uygulanıp duvarınıza zarar vermeden iç mekan dekorasyon örneğidir. Duvar kağıtları duvarınızı renklendirebilir ya da yapısı gereği kabartabilir veya hareket katar.

Kocaeli İyi Kalite Duvar Kağıtları Fiyatı
Gergi tavan yapımında led uygulaması mesafesi en az 10 cm olmadır bu mesafenin altın ki led döşemede maksimum 8 cm arayla led döşenmelidir ışık havuzunun 30 cm yüksekliği geçmesi halinde ışık kaybı yaşanabilir ortalama derinliğin 15-17 cm arasında ise led aralığı 15cm floresan aralığı ise 25 cm olması ideal bir ölçüdür.
Tavan yüzeyini dekore etmek için geniş bir yöntem listesi vardır , tavandaki dekoru dekoratif sıva ile anlayabilirsiniz. iç mekandaki bir unsur değil, aynı zamanda tavanı aşırı rutubetten ve nemden diğer zararlı etkilerden koruyan oldukça dayanıklı bir kaplamadır. Uygulamaya bağlı olarak ısı yalıtım , su itici ve antiseptik özelliklerine sahip olabilir.

Işık’ın Önemi
Gergi tavan için yapılmış olan ışık havuzu izolasyon olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir alçıpan havuz içerisinde en ufak bir delik olmaması gereklidir havuzun her tarafı alçı sıva ile sıvanarak delik vs kalmadan mutlaka beyaz boya ile boyanmalıdır beyaz boyanın ayrıca ışığı daha iyi yansıtma özelliği bulunduğu bilinmektedir.
Ev İçi Tavan Gergi Yapılırmı? Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.
Gergi tavan profillerini vidalamak için alçıpan arkasında demir kutu profil veya c-u profil olmalıdır.
Eğer demir kutu profil var ise akıllı vida kullanılmalıdır u-c profil var ise sivri uçlu vida kullanılmalıdır vida aralıkları sağlamlığa göre yerinde bakılarak 10-15 cm gibi atılabilir.
Bu işlemden sonra alçıpan ve profil üzerine gelecek şekilde kaliteli bir folyo kullanılarak izolasyon sağlanmalıdır kalitesiz bir folyo zamanla yapışma özelliğini kaybettiğinden dolayı gergi tavanın üzerine düşebilir folyo yapımında özellikle köşelere dikkat edilerek düzgün yapılması sayesinde hem profil arasından ışık sızması önlenir hemde en önemlisi olan sinek, böcek vs girmesi önlenir.
Dekorasyon modellerimizden birisi de Akvaryum-balık gergi tavan modelidir duvaranıza harika bir görünüm sağlayıp odanıza aydınlıtır. Bazı gergi tavan moddelerimiz ise şöyledir:
Creative gergi tavan
Buğday başak gergi tavan
Çiçek gergi tavan
Deniz palmiye gergi tavan…
Kış gergi tavan

Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Menü