Lake gergi tavan nedir?

Lake gergi tavan nedir hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ARG Gergi Tavan Sistemleri’ne 0532 252 5417 iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Lake Gergi Tavan parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile kullanılan alana derinlik ve şık bir tasarım sağlar. Özellikle dar alanlarda kullanılan lake doku gergi tavan kumaşları kullanılan alana mükemmel bir görünüm kazandırmaktadır. Lake doku kumaşların kullanıldığı tavanlarda spot aydınlatmalar ve özel avizeler de kullanılmaktadır.

Bilinenin aksine gergi tavan yalnızca bir aydınlatma malzemesi değildir. Gergi tavan ürünlerinin dünyada en sık kullanıldığı alan yüzey kaplamadır. Klasik tavan malzemelerinin (alçıpan, taşyünü, metal, ahşap vb.) kullanım süresine bağlı olarak oluşturduğu deformasyonların hiçbiri gergi tavan ürünlerinde yaşanmaz. Gergi tavan ürünlerimiz esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü görünümünü korur. Boya, tamir ve bakım istemediği gibi, zamanla tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme vb. gibi olumsuzlukların hiç birini lake gergi tavanlarda yaşamazsınız. Bütün bunlarla birlikte son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavanlarınızı zenginleştirecek gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

Lake kumaşlar ışık geçirmez anti statik yapısı ile asla toz ve kir tutmaz. Lake kumaşlar hamam ve kapalı yüzme havuzlarında en çok kullanılan alanlardır. Havuz tavanları, banyo tavanları, Hamamlar ve SPA larda kullanılır. Bu tür nemli ortamlarda asla nemi tavana vermez. Özel dokusu sayesinde bu tür mekanlarda en çok tercih edilen lake gergi tavan kumaşıdır.  Lake kumaşların bir çok renkleri ve özel dokuları vardır.

Lake gergi tavan uygulamalarında iç mekanın dekorasyonu ve renklerine göre bir kumaş rengi seçilir. Bu kumaşın dekora uygunluğu bilgisayar ortamında modelleme yapılarak uygulanır ve dekora uygunluğu test edilir. Böylece yapılmadan önce müşteri yani yaptıracak kişi görmüş olacaktır. Bu tür modelleme ile geniş bir tasarım yelpazesi sunar.

Lake germe tavan sistemleri uygulana ortamlara görüntüsü ve parlaklığı ile derinlik  ve ferahlık katar.  Böylece daha modern bir çizgi ile dekorasyonlar birleşir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü