Nem Geçirmeyen Duvar Kağıdı Modelleri

Çok eski zamanlardan bu yana iç mimari alanında büyük bir yere ve öneme sahip ev duvar kağıtları, sadece dekoratif bir malzeme olmasının yanında mimarinin iklim ile uyum sağlamasında önemli bir yapı malzemesi olarak önemli bir yer  almıştır. Günümüz modern ev duvar kağıtları eski zamanlarda kullanılan kağıtlara göre hem yapı bakımından hem de tasarım bakımından farklı ve gelişmiş yapıya sahiptir. Çok eski mimariye sahip tüm konut ve saray mimarisinde asla terk edilmeyen duvar kağıtları hala ilk günkü gibi ilgiyi kaybetmemiştir. Çok eski binaların duvarlarının zamana meydan okumasında en büyük etki duvar kağıtlarının güzel görüntü oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü bu kağıtlar duvarların nem almasını ve zaman içerisinde içinden yıkılmaya başlamasını engelleyen en önemli etkendir. Hatta bazı duvar kağıtları alanın içerisinde bulunan nemi emerek binanın kuru ve sağlıklı kalmasını da sağlar.

Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma gelebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanmasıdır. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere de yapılabilir ve her şekilde girebilir. Sudan ve nemden etkilenmezler, Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir, Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılabilir.

Nem Geçirmeyen Duvar Kağıdı Modelleri konularında sizlerin sorularına cevaplar arıyoruz.

Nem Geçirmeyen Duvar Kağıdı Modelleri konusu dekorasyon ile ilgili merak edilen sorulardan biridir. Ev, ofis gibi yaşam alanlarında oldukça ön plana çıkar. Yaşam alanının tarzını, ve oradaki eşyaları ön plana çıkarmaktadır. Tam da bu nedenle yaşam alanlarımızda bizler Gergi Tavan ve Duvar Kağıdı dekorasyonuna özen göstermekteyiz. İnsanların yaşadıkları ve çalıştıkları ortamın nasıl olduğu, düzenlemesi insanlar üzerinde doğrudan etkili olabilmektedir. Bu durum araştırmalarla net bir şekilde kanıtlanmıştır. Bu nedenle dekorasyona başlamadan önce tüm alternatifleri araştırmalı ve seçiminizi özenle yapmalısınız.

Doğru Seçimler yapmak için bize ulaşıp uzman ekibimizden tavsiyeler almayı unutmayın.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü