Ofis için Gergi Tavan Modelleri Hakkında sorularınız için bizi takip edebilirsiniz.

Gergi tavan, yüksek kaliteli pvc veya polyester kumaştan yapılmış makul fiyatlı, güvenli ve görsel olarak fantastik tavan sistemi. Bir gergi tavan üç bölümden oluşur fabrika plastik filminde 150’den fazla renk seçeneği ile lake, mat, saten, mermer, ahşap dekor, floklanmış, metalize, yarı saydam vb. gibi çeşitleri tasarımlar özel üretilmiştir. Gergi tavanlar günümüzde oturma odası, mutfak, banyo, büro, spor tesisi, yüzme havuzu, depolar, hastane, bankalar, oteller, restoranlar gibi yerlerde kullanılabilmektedir. Örnek olarak yeni bir eve taşındınız e eviniz çok güzel diyelim ama siz daha da güzelleştirmek istiyorsunuz bu yüzden gergi tavan yaptırabilirsiniz evinizin daha güzel görünmesine yardımcı olacaktır. Yaptırdığınız gergi tavanın avantajları bulunmaktadır. Hızlı döşeme, evinizde çok büyük tadilat sorunları oluşturmaz. Olağan üstü renkler, kişiye özel tasarımlar, yuvarlak kirişli tavanlar ve kirişli duvarlar vb. alanlara rahatlıkla uygulanabilir. Akustik, ısıtma. Bakım gerektirmez, yıkanabilir ve evin, mutfağın ve banyonun tüm odalarına yerleştirilebilir. Arg Duvar Kağıdı Olarak sizler müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ofis için Gergi Tavan Modelleri Konusunda en etkili çözümler için sizler ile iletişime geçmek istiyoruz. Detaylı sorularınızı bizlere yönelterek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gergi tavanlar üst dairelerden gelebilecek olan sızıntılara karşı güzel bir koruma görevi yapmaktadır. Mat olan gergi tavanlarda ise dayanıklılık ön plandadır.  Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman oturma odanızın, koridorunuzun, mutfağınızın, banyonuzun, ofisinizin ve restoranlarınızın güzel görünmesini isteriz. Oda ışığından oluşabilecek kırılmaları engellemektedir. Gergi tavanda seçenekler sonsuzdur tek sınır vardır o da hayal gücünüz dür. İstediğiniz görsel veya istediğiniz tasarım gergi tavanın üzerine basılabilmektedir. Diyelim yeni bir ofise çıktınız ve ofisin tavanlarında havalandırma kanalları bulunmakta bu havalandırma kanalları görüntü açısında çok güzel görünmez ama siz oraya kaliteli ve güzel gözüken bir gergi tavan yaptırırsanız ofisinize gelen kişi yeni ofisinizi çok beğenebilir. Arg duvar Kağıdı olarak her zaman güncel konuları takip etmekteyiz.

Ofis için Gergi Tavan Modelleri Hakkında daha çok bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bizleri Sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

 

Menü