Ofise Gergi Tavan Yapan Firmalar hakkında sorularınız için bizleri takipte kalın.

Barisol Gergi Tavan Sistemleri

  • Barisol PVC Gergi Tavan
  • Gergi Tavan
  • Hazır Gergi Tavan
  • Transparan Gergi Tavan
  • Resimli Asma Tavan
  • Lake Gergi Tavan

Barisol PVC Gergi Tavan

Uygulamaları son yıllarda güzel bir ivme yakalamıştır. Zarif ve modern bina olan teknoloji, tavan için güvenilir ve tatmin edici bir çözüm sağlar. Barisol sistemi, sadece çevre görüntüsü ile 50 metrekareye kadar geniş alanlara yayılabileceği ve alanın akışını ve görünümünü bozabilecek ek destek yapısı olmadığı anlamına gelmektedir. Bu dayanıklı malzeme su geçirmezdir. Nem ve klordan tamamen etkilenmez. Bu sayede yüzme havuzu tavan montajı için ideal bir durumdadır. Tamamen geri dönüştürülebilir ve 10 yıl garantili barisol, göz alıcı, büyük ölçekli bir tavan çözümü ararken her proje için mükemmel hale gelmiştir.

Ofise Gergi Tavan Yapan Firmalar konusunda etkili ve kaliteli çözümler için doğru adrestesiniz. Sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Transparan Gergi Tavan

Restoranlarda, kafelerde yani dinlenme, güzel vakit geçirme alanlarında sıklıkça kullanılır. Transparan gergi tavan uygulamaları evlerin koridorları ve salonlarında da sıkça kullanılmaktadır. Sade ve şık görüntüsü onu tercih sebebi yapmaktadır. Gerek maliyet gerek boğucu bir yapıdan uzak duran kişilerin ilk tercihleri olmaktadır.

Lake Gergi Tavan

Oldukça şık ve dekoratif görünürler. Şüphesiz en özel tarafı ise boya, tamir ve bakım istememektedir. Zamandan dolayı tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme gibi olumsuzlukların hiçbirini lake gergi tavanlarda yaşamazsınız. Ayrıca temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızın yerini oynatmak zorunda kalmazsınız. Uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavalarınızı uzun süre zenginleştirmeye devam eder.

Resimli Asma Tavan

Hazır gergi tavan olarak da adlandırılır. Küçük odalarda, lavabo, banyo, mutfak gibi yerlerde sunulur. Avize gergi tavan mdf ahşap olarak tasarlandığı için montajı da kolay olmaktadır. Herhangi bir inşaat işlemine gerek kalmadan çok basit ve hızlı şekilde montajı yapılmaktadır.

Ofise Gergi Tavan Yapan Firmalar hakkında detaylı sorularınıza detaylı cevaplar almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek istediklerinize ulaşırken bizlere destek olabilirsiniz.

Menü