Tavan dekorasyon uygulamaları çok eski dönemlerde yaşam alanlarını zengin göstermek için yapılan bir dekorasyon uygulamasıdır.
Bir zamanlar oldukça popüler olan bu dekorasyon bugünlerde yepyeni görünümlerle karşımıza asma tavan dekorasyon örnekleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk başlarda lüks ve zengin bir salon dekorasyonuna sahip olmak adına salonların tavanlarına asma tavan uygulaması yapılırdı. Zamanla evlerin tüm tavanlarında değişik şekillerde asma tavan uygulamasına geçildi. Özellikle salon, oturma odası ve mutfaklarda led ışıklı asma tavan modelleri oldukça trend olduğunu söyleyebiliriz.
Ayrıca banyo dekorasyonlarında asma tavan uygulamaları son dönemlerde oldukça yaygın olduğunu da belirtmek isteriz. Artık sade ve beton görünümünde tavan kalmadı desek yerinde olacaktır. Her evde ve hatta her odada kullanılan asma tavanlar daha ihtişamlı ve çok daha kullanışlılar. Asma tavanların günümüz deki modelleri eski modellere bakarak çok daha modern ve ışıltılılar. Her odaya ayrı tasarlanan tavanlar aydınlatma sistemleri ile şık bir duruştalar.

Eski görünümleri sevenler için saray havasında olan altın renkli aydınlatmaya sahip tavanlar önerilebilir.
Bakıldığında gökyüzünde ki yıldızları anımsatan tavanlarda harika bir örnektir. Beyaz zeminli ve üzerinde harika avize detayları olan tavanlar hem ferah hem de gösterişliler.

 

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü