Evin içerisinde yer alan farklı odaların hepsine aynı tarzda tavan tadilatı yaptırabileceğiniz gibi, farklı tarzda tadilat yaptırabilmeniz de mümkündür.
Kendi zevkinize ve odanın konseptine uygun olarak yaptıracağınız tavanınızı değişik dekorasyonlarla renklendirebilmeniz de olanaklar içerisinde yer alıyor.
Tavan tadilatı seçiminde dikkat etmeniz gereken, sizin için kullanışlı bir alan oluşturmak ve uzun süre o alandan faydalanmaktır. Bunun için tavan tadilatınız için birinci sınıf kalitede ürünler kullanmanız gerekiyor.
Kartonpiyer, alçı pan, asma tavan, taş ve metal asma tavan alternatifleri ile sizlere tavan tadilatı konusunda çeşitlilik sağlayan modeller içerisinden dilediğinizi seçerek tavan tadilatı işlemlerinize başlayabilirsiniz.
Ne tarzda bir tavan istediğinize karar vermek model seçiminizde size yardımcı olarak, ideal tavanı yaptırmanızı sağlayacaktır.
Şekil ve fonksiyon açısından çeşitlilik gösteren tavan modellerini, ışıklandırmanızla uyumlu hale getirerek çok daha verimli ve göze hitap eden bir tavan elde edebilirsiniz.
Spot ışıklar, minik lambalar, özel tasarım ışıklandırma dekorasyonları gibi alternatifler, tavanınızı çok daha modern göstermenize yardımcı oluyor.
Isıtıcı olarak da yararlanabileceğiniz tavanınızı, tadilat esnasında bu özelliklere göre işleme aldırtabilirsiniz.
Yaşam alanınızın çok daha estetik olmasını sağlayan tavan seçiminiz, eşsiz tasarımlar sayesinde dikkat çekici özellikleri ile modern bir atmosfere bürünüyor.
Tercihinizi asma tavan bir modelden yana kullanmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi nasıl bir dekorasyon istediğinize karar vermenizdir.
Sıradan görünecek bir tavanı modern bir dekorasyon sayesinde çok daha şık ve etkili bir hale getirebilirsiniz.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü