Tavan tercihinizi yaparken dikkat etmeniz gereken, odanızı ferah gösterecek özelliklere sahip bir tavan dekorasyonu oluyor.
Odanızın çok daha geniş ve konforlu görünmesini sağlayacak olan tavanınızı alçı pan olarak tercih edecekseniz, aynı renkte kartonpiyer ile bütünleştirerek muazzam bir görüntü elde edebilirsiniz.
Tavanınızın çok daha canlı gözükmesini sağlayan kartonpiyerler, farklı tasarım modelleri ile zevkinize uygun olarak seçebileceğiniz değişik modellerle sizlere alternatif çeşitlilik sağlıyor.
Etkileyici bir tavan dekorasyonu için; asma tavanların içine gizlenen LED ve spot ışıkların yanı sıra göz alıcı avize modellerine de göz atmayı unutma! Geometrik formlara sahip
avizeleri modern mekânlarda tercih edebilir; sıra dışı bir ikinci el avize ile retro tavan dekorasyonu yapmayı deneyebilirsin.
Avizelerin yanı sıra farklı boyutlardaki sarkıt lamba ve aksesuarları da tavan dekorasyonu için değerlendirebilirsin. Güncel trendlere damgasını vuran makrome aksesuarlar; bu anlamda işinize yarayabilir.

Detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü