Vertu Model Duvar Kağıdı Satan Yerler

Siz saygı değer müşterilerimiz için en iyisini, en güzelini yapmaya özen gösteriyoruz. Kaliteli ekip arkadaşlarımız ile günden güne kendimizi geliştirmekteyiz. Sizler için en uygun ve hayalinizi kurduğunuz tasarımları ortaya çıkarmak için çalışmaktayız. Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. 3D Arg Yapı Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Mekanların dekorasyon kalitesinin fiziksel ve ruhsal katkılarının bilincinde olarak; bundan sonraki hedefimiz ulaştığımız kitleleri genişleterek isteyen herkesin buna layık olduğunu göstermek.

Vertu Model Duvar Kağıdı Satan Yerler

İlk olarak duvar kağıdı seçimi yapacak iseniz duvar kağıdınızın rengine karar vermelisiniz. Mesela mavi, mor duvar kağıtları odanızın büyük gözükmesini sağlayacaktır. Soğuk renkler tercih ederseniz odanız büyük gözükür. Canlı bir görünüm vermek için kırmızı, sarı gibi enerjik renkler tercih edebilirsiniz. Tabi odanızın dekorasyonundaki renkleri göz ardı ederek seçim yapmayınız odanızın dekorasyonuna uygun seçimler yapınız. Endüstriyel tarzda duvar kağıdı seçimi nasıl yapılır. Endüstriyel dekorasyonda amaç her şeyi tüm görünürlüğü ile göstermektir. Ve hiçbir şeyi gizlememektir. Tesisat boruları, su boruları, duvarın ana görünümü gibi her şeyin görünür olması ile oluşan bu tarz çoğunlukla Avrupa ülkelerinde ev olarak tercih edilmektedir. Ülkemizde ise kafe ve restoranlarda kullanılmaktadır. Duvar Kağıdı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Arg Duvar Kağıdı olarak her zaman sizlere müşterilerimize önem vermekteyiz ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Gergi tavan modellerimizden bazıları ise şunlardır:

3 boyutlu gergi tavan görseli

Ağaç- yaprak gergi tavan görseli

Akvaryum- balık gergi tavan görseli

Buğday- başak gergi tavan görseli

Çocuk gergi tavan görseli

Creative gergi tavan görseli

Deniz-palmiye gergi tavan görseli

Dekorasyon herhangi bir şeyi daha güzel görünüme ve daha çekici olmasını sağlayan objeleri ifade eder. İnşaat sektöründeyse bir alanın veya odanın iç mekanının düzenlenip estetik hale getirebilmesi demektir. İki tip dekorasyon vardır.’’ İç dekorasyon ve dekor’’. Bir mekanın veya alanın estetiği duvarları yüzey kaplamaları aydınlatması eşyaları belirler.

Vertu Model Duvar Kağıdı Satan Yerler Daha detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Menü